راهکارهای کاربردی و آسان افزایش لایک اینستاگرام

 

افزایش لایک اینستاگرام یکی از دغدغه های همه ی کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار است.بعد از شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی باعث شد که نقش شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره افراد بیشتر و پررنگ تر شود . اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که در این میانه بالاترین میزان کاربری را در این دوران داشته است پس به همین علت اینستاگرام مارکتینگ برای افزایش آگاهی افراد از برند و کسب و کار شما بسیار مهم و قابل اهمیت است.

در این مقاله از کافه اینستا راهکارهای متفاوت و مهمی را خدمت شما عرض می کنیم که بتوانید به راحتی تعداد لایک های خود را در اینستاگرام افزایش دهید.با وجود اینکه بهترین راه افزایش آمار در اینستاگرام و تلگرام خرید فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام و سایر خدمات است. با این حال از راه های رایگان و کم دردسر نیز نباید غافل شوید.

 

لایک اینستاگرام چیست؟

 

الگوریتم های اینستاگرام به شکلی پیش می‌روند که علاقه افراد نسبت به موضوعات خاص را مشاهده و بر اساس علایق آنها موارد و محتوای موجود در این شبکه اجتماعی را به کاربران خود نمایش می دهند.به این شکل که اگر که شما بیشتر از سایر محتوا ها محتوای ورزشی را دنبال کنید اکسپلور اینستاگرام شما پر می‌شود از پیشنهاداتی که اینستاگرام به شما داده است و در شرایطی بیش از ۹۰ درصد این پیشنهادات از پیج های ورزشی هستند.

 

لایک اینستاگرام یکی از مواردی است که اینستاگرام توسط آن می تواند درک کند که شما به چه موضوعات و مسائل و محتوایی علاقه‌مندید.و در نتیجه این اطلاعات به شما موضوعاتی مشابه با موضوعات مورد علاقه تان را نمایش می دهد.لایک اینستاگرام بیان پسند یا عدم پسند شما نسبت به یک محتوا است .

 

این الگوریتم برای اینستاگرام آنقدر مهم است که کاربری آن را برای کاربران روز به روز ساده‌تر می‌کند .به حدی ساده که شما می توانید تنها با دوباره لمس صفحه روی محتوای مورد نظرتان علاقه‌تان را نسبت به آن نمایش دهید .

 

چگونه میتوان تعداد لایک های هر پست اینستاگرام را افزایش داد؟

 

هدف گذاری کنید.

هدف گذاری به این معنا که این محتوایی که شما در حال تولید آن هستید چه نیازی از کاربران رفع می‌کند و چرا باید کاربرتان به این محتوا علاقه‌مند باشد.

در شبکه های اجتماعی به خصوص شبکه‌های اجتماعی با کاربران بیشتر، میزان رضایت بخشی کاربران و سرعت به نتیجه رسیدن آن ها یکی از اصلی ترین شرایط است. به این شکل که وقتی که شما موضوعی را در گوگل جستجو می کنید گوگل با کیفیت ترین محتوای ممکن را در صدر نتایج به شما نمایش می دهد . این الگوریتم برای شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز دقیقا به همین شکل عمل می‌کند.

این الگوریتم به این شکل می‌تواند سبب افزایش لایک اینستاگرام شما شود که اینستاگرام با کیفیت ترین محتوا را به مخاطب شما و کلیه کاربران اینستاگرام علاقه مند به موضوع کاری شما نمایش می دهد. هر چقدر که محتوای شما با کیفیت باشد جلب توجه بیشتری می‌کند و در نتیجه تعداد بیشتری از فالوورها و در نتیجه پسند های بیشتری را برای پست شما به همراه خواهد داشت.

لایک اینستاگرام واقعی بخرید

با وجود اینکه شما در بسیاری از موارد و مقاله ها این موضوع را می بینید که با خرید لایک های به اصطلاح فیک به شدت مخالف هستند ولی این موضوع می‌تواند تا حدودی به شما کمک بکند. اگر که در مرحله اول در چند دقیقه اولیه منتشر شدن محتوای شما تعداد زیادی از افراد پست شما را پسند کنند محتوای تولیدی توسط شما وارد اکسپلور اینستاگرام شده و در نتیجه لایک و فالوور های بیشتری را به خود جذب می کند این کار سبب افزایش فالوور شما و افزایش لایک پست شما می شود.این نکته بسیار مهم است که هرگاه شما افراد را در حال فرار از یک مسئله دید شما از آن مسئله به عنوان یک فرصت استفاده کنید و بالاترین بهره وری ممکن را از آن ببرید.یادتان باشد که خرید لایک اینستاگرام واقعی و ایرانی باعث می شود که شما در مدت زمان کمتری به هدف خود برسید و سریع تر رشد کنید.

 

از هشتگ های مربوط به حوزه خود و یا حوزه‌ای که برای آن تولید محتوا کرده‌اید استفاده کنید.

 

یکی از ترفندهایی که باعث میشود پست و استوری شما راحت تر و سریع تر دیده شود استفاده از هشتگ های مناسب با پستتان است .در آپدیت های جدید اینستاگرام استفاده از هشتگ های مرتبط بسیار قابل اهمیت است به این شکل اگر که محتوای منتشر شده شما با دسته ای که در آن گذاشته اید و یا آن را فالو کرده اید یکسان‌نباشد اینستاگرام پست شما را از آن هشتگ حذف کرده و پست شما در لیست آن هشتگ قابل مشاهده نخواهد بود.

 

فالوو کردن هشتگ مناسب فعالیت پیج

 

در ابتدای شروع فعالیت پیج تان ده هشتگ را به این شکل دنبال کنید . 5 هشتگ اولی که دنبال می کنید دقیقا مطابق با محصولات و محتوایی باشه که در پیج تان قصد تولید آن را دارید. و 5 هشتگ بعدی بعدی مربوط به حوزه کاری فعالیتتان باشد به مثال زیر توجه کنید.

 

اگر که پیج شما فروشگاهی است و کارتان فروش لباس مردانه است هشتگ هایی چون #شلوار ، #شلوارجین ، #پیراهن و #پیراهن آستین کوتاه را می توانید فالو کنید. پس این هشتگ ها چند مورد از محصولاتی است که شما در مورد آنها تولید محتوا می کنید.۵هشتگ بعدی باید به این شکل باشد که #مد ، #مدوفشن ، #لباس مد روز و #مجلسی باشد که حوزه ی کاری شما را نمایش می دهند.

 

عکس های خارق العاده و هوشمندانه پست کنید

 

یادتان باشد که عکسها قبل از اینکه یکی از ابزارهای بازاریابی در اینترنت و دنیای مجازی باشند یک هنر به حساب می آید .عکس ها به راحتی می توانند احساسات ما را برانگیزند و ما را وادار به واکنش کنند.

پس برای داشتن عکس های خوب در گالری تصاویر تان بدن محتوای پیج تان سعی کنید که تا حد ممکن حرفه ای شوید که در پیدا کردن عکسهای با کیفیت که در گرفتن عکس های با کیفیت و در صورت لازم هزینه کردن برای یادگیری مهارت نحوه عکاسی.

 

برای این کار می توانید تجهیزات تان را ارتقا دهید و اطلاعات تان را در این رابطه افزایش دهید .به این کار به عنوان یکی از راه‌های تبلیغ برند و کیفیت محتوای پیجتان فکر کنید و آن را برای سرگرمی در نظر نگیرید.

از هشتگ ها در هر جایی که توانایی استفاده از آن را دارید استفاده کنید مثل بیو و استوری

 

این مسئله که استوری ها و بیو ها به صورت کامل نمی توانند لایک دریافت کنند کاملا صحیح است اما هشتگ ها می توانند یکی از راه هایی باشند که شما را به افراد معرفی می کنند و مخاطبین بیشتری را به سمت شما می کشند و در نتیجه این کار باعث افزایش تعداد لایک های پست های شما میشوند.

نکته‌ای که باید در استفاده از هشتگ در استوری بدانید این است که در استوری ها می توانید برای طبیعی جلوه دادن تمامی موارد هشتگ هارا مخفی کنید

 

در صورتی که دامنه ارتباطی تان قوی است افراد و برندها را تگ کنید

ارتباط در اینستاگرام بر اساس الگوریتم های آن بسیار بسیار در رشد و تجلی پیج شما موثر است. یک قانون ثابت برای شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد که می گوید شما در صورتی که ارزش ارائه بدهید ارزش دریافت می کنید.

وقتی که شما فردی را در پست و استوری اینستاگرام تان تگ میکنید به این معناست که به آن فرد ارزش داده اید و ارزش محتوایی تان در رابطه با آن فرد یا برند است. پس در نتیجه با ری اکشنی از آن فرد مواجه می‌شوید و ایشان نیز شما را تگ یا به داستان و محتوای شما واکنش مستقیم نشان می دهد

 

از کپشن های با کیفیت و مرتبط استفاده کنید

اگر که محتوای تصویری شما به صورت کامل نتواند با کاربر ارتباط برقرار کند و یا اگر که بتواد به صورت کامل هم با کاربر در ارتباط باشد یک قلاب می ماند که کاربر شما را به صورت کامل جذب محتوای تولیدی شما کند آن قلاب کپشن است .

نوشتن کپشن در اینستاگرام یک امر واجب است.شما باید برای تمامی پست های تان کپشن بنویسید.سخت ترین راه نوشتن یک کپشن پیدا کردن کپشن مناسب با محتوایی است که میخواهید منتشر کنید.

کوتاه یا بلند بودن کپشن تان به محتوایی که منتشر می کنید مرتبط است. اینکه آیا این کپشن می تواند به صورت کامل منظور شما را از پست کردن این محتوا بیان کند یا نه اصلی ترین گزینه در میزان طول یک کپشن است.