افزایش بازدید پست اینستاگرام دغدغه ی همه ی کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام است. اینستاگرام به یکی از مهم‌ترین اجزای زندگی افراد تبدیل شده است.روزمرگی های خیلی از افراد در اینستاگرام قابل مشاهده است. این روزمرگی ها برای بسیاری از افراد فقط وقت گذراندن ولی برای تعداد محدودی از افراد که تعدادشان کم نیست تبدیل به یک درآمد بسیار بالا و با کیفیت شده است.در یکی از مقاله های قبلی به رازهای افزایش فالوور اینستاگرام پرداختیم اما می‌خواهیم در این مقاله در رابطه با ترفند ها و راه های افزایش بازدید پست ها صحبت بکنیم.

همچنان که در جریان هستین پست های اینستاگرام یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش بازدید و افزایش فالوور اینستاگرامی هستند به این شکل که پست ها می توانند وارد اکسپلور شوند و تعداد بسیار بالایی از افراد و دنبال کننده هارا به سمت پیج شما بیاورند.

درآمد بسیاری از افراد شاغل در عرصه ی اینستاگرام از راه تبلیغات می‌گذرد. پیج های بسیار بزرگی که تبلیغاتی را در صفحه شان می گذارند که افراد با دیدن پست شما به محصولات و خدمات و محتوای پیج شما علاقه مند می شوند و درصدد دنبال‌کردن شما وارد پیج شما می شوند.

خب درآمد این افراد از راه بازدید اینستاگرام است و طبیعتاً دنبال کننده های این افراد اگر که پست‌های آنها را در اینستاگرام نبینند به مرور درآمد این افراد کم می‌شود. پس نتیجه میگیریم که دیده شدن پست های یک پیج اینستاگرامی میتواند بسیار مهم باشد. در این مقاله از کافه اینستا به بررسی آن میپردازیم.

 

چرا باید به دنبال راهکارهایی برای افزایش بازدید پست اینستاگرام باشیم؟

 

تعداد دفعاتی که افراد مختلف با صفحه های متفاوت یک پست از محتوای شما در اینستاگرام را می‌بیند بازدید پست اینستاگرام می گویند.اما افزایش ویو اینستاگرام چه فایده ای دارد و چرا باید به دنبال افزایش آن باشیم؟یکی از اصلی‌ترین مواردی که باعث می‌شود شما در اینستاگرام به درآمد برسید تعداد فالوور های شما و یا به عبارتی افزایش فالوور اینستاگرام است.

خوب یکی از راه هایی که باعث میشود شما افزایش تعداد فالوور اینستاگرام داشته باشید پست‌ها و محتوایی هستند که می‌توانند بازدید مخاطبانتان را و توجه مخاطبانتان را جذب کنند. اگر که یک پست از پیج شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود تعداد زیادی از افراد آن پست شما را می بینند و به عبارتی بازدید پست اینستاگرام شما افزایش می‌یابد. قسمتی از افرادی که پست شما را در اکسپلور می‌بینند شما را فالو میکنند و به محتوای شما واکنش نشان می‌دهند .

این واکنش به مرور زمان باعث می‌شود که تعامل پیج شما بالا برود و شما به دفعات بیشتری وارد اکسپلور اینستاگرام شوید پس در نتیجه این امر ، افزایش فالوور بسیار زیادی خواهید داشت و پیج شما به یک پیج معتبر تبدیل می‌شود که بازدید پست بسیار بالایی دارد. اینستاگرام تعامل این پیج را بالا برده و در نتیجه بالا رفتن این تعامل پیج شما می‌تواند برای شما تبدیل به یک منبع درآمد عالی شود.

خوب در این بین پیچ های اینستاگرامی می‌کوشند که تعداد بازدیدهای پست شان را بالا ببرند که با این کار وارد اکسپلور شوند. یکی از راه هایی که می تواند به این پیچ ها برای ورود به اکسپلور کمک کند خرید بازدید واقعی اینستاگرام است. خرید بازدید واقعی اینستاگرام می‌تواند الگوریتم‌های اینستاگرام را راضی کند که پست شما را وارد اکسپلور کند ورود یک پست شما به اکسپلور به معنی جذب فالوور بیش از حد تصور شماست .

خب ما در مورد تعرفه های تبلیغاتی و نمایش تبلیغات پست های اینستاگرامی در پیچ هایی با بازدید پست بالا صحبت کردیم .اما تنها راه درامد از اینستاگرام فقط تبلیغات نیست شما میتوانید یک پیج فروشگاهی داشته باشید و از فروش مستقیم محصولات نیز درآمد کسب کنید این کار تنها با افزایش تعداد فالوور اینستاگرام و به طبع مطابق با این مقاله افزایش بازدید پست اینستاگرام شما ممکن است .

به این فکر کنید که شما یک پیج اینستاگرامی فروشگاهی دارید که کارتان فروش محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست و مو است. اگر که تعداد فالوور های شما بالا باشد و پستهای شما بازدید کمی داشته باشند ممکن است که افراد به شما و پیج تان جهت خرید اعتماد نکنند. شما باید با ترفندهایی بازدید و ویوی اینستاگرامی تان را بالا ببرید که پست های شما اعتبار بالایی در بین فالوور ها و بازدید کننده های تان داشته باشند. پس از هر چقدر نسبت تعداد بازدیدهای پست شما به تعداد فالوور های تان نزدیک تر باشد تعامل پیج شمابالاتر می‌رود و پیج شما به عنوان یک پیج معتبر شناخته می شود .

خرید بازدید اینستاگرام ویا خرید لایک اینستاگرام واقعی این امکان را به شما می دهد که بتوانید اعتبار صفحه و آن پست را در اینستاگرام بالا ببرید و فروش خوبی از آن محصولی که انتشار داده اید داشته باشید.

همین الان که شما نشسته اید و دارید این مقاله را می‌خوانید تعداد بسیار زیادی از افراد هم اکنون با انتشار پست هایشان در اینستاگرام درآمد کسب می‌کنند. یکی از راه مستقیم فروش و یکی از راه تبلیغات و …

بعد از گذشت چندین سال از منتشر شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام هم اکنون کارشناسان این پلتفرم نیز به این نتیجه رسیده‌اند که فروشگاه های فعال در اینستاگرام برای فروش بالاتر نیازمند به دیده شدن هستند . روش ها و راه های بسیار زیادی را اینستاگرام در زیر پای شما قرار داده است که بتوانید از راه آنها و به کمک آنها بازدید پست های اینستاگرام خود را افزایش دهید و در نتیجه فروش بالا تر و بهتری داشته باشید .

 

سوالی که در روبه روی ما قرار می گیرد این است که چگونه بازدید پیج خود را بالا ببریم؟

 

 

افزایش بازدید پست اینستاگرام

 

خب در وهله اول وقتی که صحبت از بازدید پست اینستاگرام می‌شود ما با دو اصطلاح جدید سر و کار داریم

1.reach

2.impression

هر کدام از این اصطلاحات به چه معنی است؟

reach تعداد کاربرانی است که از پست شما دیدن کرده‌اند و به اصطلاح بازدید کننده پست شما هستند

impression تعداد دفعاتی است که پست شما دیده شده است

دقت کنید که تعداد کاربرانی که پست شما را می بینند با تعداد دفعاتی که پست شما دیده می‌شود متفاوت است ممکن است یک کاربر ۱۰ تا ۱۵ بار یکی از پست های شما را چک و بازدید کند در این حالت افزایش ریچ شما یک و افزایش ایمپرشن شما بین ۱۰ الی ۱۵ خواهد بود .

به این معنی که اگر کاربر شمابرای بار اول پست شما را ببیند یک عدد به ریچ پست شما اضافه می شود اما بعد از آن هر سری که کاربر شما به این پست شما سر می زند یک عدد به ایمپرشن شما اضافه می شود

 

 

چند روش مهم برای افزایش بازدید پست و IGTV اینستاگرام

 

1. افزایش بازدید در اینستاگرام از راه تبلیغات

 

هر کسب و کاری برای پیشرفت به تبلیغات نیاز دارد پیچ های اینستاگرامی نیست دقیقاً از همین بس پیروی می‌کند اصلی‌ترین وظیفه یک تبلیغ افزایش بازدیدکننده است.محتوای تبلیغی شما باید به قدری جذاب و باکیفیت باشد که بازدیدکنندگان را به فالوور ها و کاربران پیج شما تبدیل بکند .پس یکی از راه هایی که می تواند بازدیدکنندگان زیادی را وارد پیج شما کند تبلیغات است و برای این کار شما باید راه ها و اصول تبلیغ را به صورت کامل یاد بگیرید

 

  • در ابتدا پیجی که به آن تبلیغ می دهید باید مرتبط با حوزه کاری تان باشد
  • هزینه دریافتی از شما باید معقول باشد
  • یک تبلیغ با کیفیت از چندین تبلیغ بی کیفیت بازدهی بالاتری دارد .
  • از کمپین های افزایش ویو و افزایش فالوور اینستاگرام به شدت دوری کنید
  • آموزش های با کیفیت ببینید و آن را در پیج خود اجرا کنید
  • در ابتدا محتوای با کیفیت تولید کنید پست های شما که به تعداد معینی مثل ۱۶ عدد رسید بعد از آن اقدام به تبلیغ کنید
  • محتوای منتشر شده باید کیفیت داشته باشد سعی کنید به جای نمایش محصول آموزش بدهید و از کاربر بخواهید که آن آموزش را انجام داده و فیدبک آن را به شما ارجاع دهد

 

2. برای افزایش بازدید از هشتگ ها استفاده کنید

 

هشتگهای اینستاگرام نقش مهمی در ورودی پیج شما از اینستاگرام دارد اگر که شما از هشتگ های مرتبط و مناسب با محتوای کاری تان استفاده کنید می توانید ورودی بسیار خوبی از این هشتگها بگیرید.

همچنانکه در مقاله هشتگ های اینستاگرام و نحوه کار کرده آنها ، ما کار با هشتگ های اینستاگرام و نحوه انتشار آنها در پست های مان را یاد گرفتیم. در این بخش نیز به صورت کلی سر و کارمان با هشتگ ها بسیار زیاد است. وقتی که شما یک پست را منتشر می‌کنید در کپشن آن پست نیاز دارید که از میزان معینی هشتگ استفاده کنید. اما برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن است هشتگ ها اصولی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید.

از هشتگ های مرتبط با کسب و کارتان استفاده کنید

استفاده از هشتگ های نامرتبط باعث می شود که پست شما به صورت غیر صحیح تشخیص داده شود. این در بلند مدت باعث کاهش بازدید پست در اینستاگرام تان می‌شود و تعامل تان را به شدت پایین می‌آورد.

شما در نظر بگیرید که محتوای منتشر شده توسط شما در رابطه با محصولات زیبایی است اگر که شما از هشتگی مثل #نوروز استفاده کنید این هشتگ باعث می‌شود که پست شما به صورت اشتباهی از طریق هوش مصنوعی اینستاگرام تشخیص داده شود. پس افرادی که هشتگ نوروز را دنبال می کنند واکنشی به پست شما نشان نمی دهند و ورودی از این هشتگ دریافت نخواهید کرد.

یک لیست از هشتگ ها را در تمامی پست ها تکرار نکنید

ممکن است که انتشار گروهی از هشتگ ها در زیر یک پست به شما نتیجه بسیار خوبی داده باشد. اما اگر که بخواهید از همان هشتگ ها در پست‌های دیگرتان استفاده کنید اینستاگرام مانع از آن می شود و شما را تاپ هشتگ نمی کند. این کار باعث می شود که پست های شما وقتی در آن هشتگ لیست می‌شوند در رده پایین‌تر قرار بگیرند و مخاطبین و فالوور های آن هشتگ شما را نبینند.

استفاده از تعداد زیادی هشتگ ممنوع است

شما در استفاده از هشتگ در اینستاگرام محدودیتی ندارید اما برای پست شما بهتر است که تعدادی هشتگ سنجیده در آن استفاده کنید. معمولاً تعداد معمول هشتگ ها ۱۰ عدد برای هر پست است که الگوی آنها به این شکل است که ۵ عدد از هشتگ های پرطرفدار و پربازدید و ۵ عدد از هشتگ های خاص و نیچِ مرتبط با محتوای شما که به صورت یک در میان پشت سر یکدیگر قرار می گیرند.

 

 

3.ارتباط با فالوور یکی از بهترین راه های جذب بازدید پست اینستاگرام است

محبوبیت و مقبولیت شما در بین فالوور های تان می تواند آنها را به یک تبلیغ کننده همه جانبه برای شما تبدیل کند. شما به افرادی که در اینستاگرام برند شده‌اند دقت کنید تعداد زیادی از کامنت ها و تعداد بسیار بالایی از دایرکت ها را به صورت کامل پاسخ می‌دهند، واکنش های فالوور های شان به استوری های شان را ریستوری کرده و از آنها نظرخواهی می کنند .

خب این کار باعث می شود که تعامل شما با فالوور های تان بالا برود و شما از آنها برای انتشار پست های جدید نظرخواهی بکنید.شما از طریق فالوور های تان به افراد بیشتری معرفی می شوید و آن افراد برای دیدن محتوای با کیفیت و تعامل بالای شما با دنبال کنندگانتان وارد پیج شما می شوند و شما را دنبال می کند. پس در نتیجه باعث افزایش بازدید پست های شما می شوند.

 

 

4.با همکارانتان ارتباط برقرار کنید

ارتباط از طریق لایو اینستاگرام و یا به‌صورت لایک کردن پست ها و بازدید کردن استوری یکدیگر باعث می‌شود که شما با یکدیگر تبادل فالوور داشته باشید.برای پست های آنهت کامنت بگذارید و کارهای آنها را نقد و بررسی کنید.

این نکته را مد نظر تان داشته باشید که همکاران و پیچ هایی که با آنها تعامل دو طرفه برقرار می کنید از لحاظ تعداد فالوور ، نزدیک به شما و یا برابر با شما باشند که با شما در یک سطح قرار بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تبلیغ پیج همکارتان را بکنید و همکارتان نیز به صورت تقاطع ولی این کار را برای شما انجام دهد این امر باعث می شود که تعدادی زیادی از فالوورهای غیر مشترک تان به فالوور های مشترک تبدیل شوند

 

5.چالش و مسابقه ایجاد کنید

 

یکی از روشهای معمول در جذب مخاطب در همه شبکه های اینستاگرامی تشکیل یک چالش همگانی است و تیک تاک تلگرام اینستاگرام و همه شبکه‌های اجتماعی عمومی وقتی یک کار یا یک هشتگ و یک بال به چالش تبدیل می شود افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند و آن چالش تبدیل به یک میم اجتماعی می‌شود

هدف خود را از ساخت یک چالش و مسابقه مشخص کنید و آن هدف را وارد اینستاگرام کنید به کاربران خود خبر دهید و آن را باز نشر کنید این کار باعث می شود که بازدید بسیار فوق‌العاده‌ای به سمت پیج شما جذب شود